UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tymczasowo w Elb - Nie chodzi i to, żeby robić byle jak. Z czego mam się cieszyć? Wydane pieniądze A za 2 lata znowu będą dziury. Nie niż na raz A dobrze? Moją ulicę zrobili za Niemca i nie byla remontowane od tego czasu ani razu. ! Skrzyżowanie koło Feniksu robiono już z 5 razy! Z czego się cieszyć?

:(