UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hejter elbląski - Fajnie, że coś robią, ale spójrz na te zdjęcia, to laik widzi, że jest wąsko i zrobione na odwal. Mamy pochwalać wydawanie kasy na buble ? Może Ty odpowiadasz za ten bubel i d..bronisz ?


Anuluj