UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale słabo że odnowili ten asfalt, już lepiej było z dziurami a tak to bez sensu to wszystko, w innych miastach to mają fajniej wszystko, w każdym mieście jest lepiej tak czytałem, nie widziałem, bo nie byłem bo nie wyściubie nosa poza swój blok ale tak czytałem ze jest lepiej wszędzie tylko u nas słabo, ale nie wyjadę bo po co, skoro tam jest lepiej to na co bym narzekał
hejter elbląski