UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aż przykro patrzeć jak Elbląg marnuje potencjał tego miejsca. W Grudziądzu i innych miastach nad takimi jeziorami powstają hotele z polem namiotowym, plażą, i innymi atrakcjami i imprezami, plus darmowy dojazd komunikacją miejską. A u nas dziura zabita dechami.
turysta