Bez dziur na Jelenią Dolinę
Jak informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego, prace na zlecenie miasta prowadzi Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. - Na odcinku 600 metrów, który był najbardziej zniszczony, do wysokości parkingu, układana jest nowa nawierzchnia. Na pozostałym odcinku ubytki w nawierzchni są łatane. Prace są sfinansowane z środków na bieżące utrzymanie dróg i mają potrwać do przyszłego tygodnia - informuje Łukasz Mierzejewski.
Droga na Jelenią Dolinę nie była gruntownie remontowana od lat. Odcinek administrowany przez elbląski samorząd ma 3 kilometry długości - od skrzyżowania z ul. Fromborską do granic administracyjnych miasta. W finansowaniu obecnie przeprowadzanych prac oprócz samorządu partycypowały również Nadleśnictwo Elbląg i pobliska żwirownia.