UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aż przykro patrzeć jak Elbląg marnuje potencjał tego miejsca. W Grudziądzu i innych miastach nad takimi jeziorami powstają hotele z polem namiotowym, plażą, i innymi atrakcjami i imprezami, plus darmowy dojazd komunikacją miejską. A u nas dziura zabita dechami.

turysta

Anuluj