UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż przykro patrzeć jak Elbląg marnuje potencjał tego miejsca. W Grudziądzu i innych miastach nad takimi jeziorami powstają hotele z polem namiotowym, plażą, i innymi atrakcjami i imprezami, plus darmowy dojazd komunikacją miejską. A u nas dziura zabita dechami.
turysta