UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@erg. - Panie erg, jest i architekt miejski i konserwator zabytkow, - ten drugi zajął sie juz zupełnie otwieranim konserw, a architekt chyba szuka pracy, bo ratusz i tak wie najlepiej co miastu potrzeba i na co zasługuje.

Prorok jakis

Anuluj