UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@erg. - Panie erg, jest i architekt miejski i konserwator zabytkow, - ten drugi zajął sie juz zupełnie otwieranim konserw, a architekt chyba szuka pracy, bo ratusz i tak wie najlepiej co miastu potrzeba i na co zasługuje.

Prorok jakis