A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Życie i uratowało tylko to że to stary porządny w124 ostatni prawdziwy samochód.
@myk - Badania mógł mieć robione z pół roku temu, opony się zużyły, co do tego ma "osoba"która robiła badania? Albo na badania przyjechał w nówkach, po badaniach sobie zmienił. .. Osoba odpowiedzialna za stan ogumienia to kierowca. .. .Dzizes ku** ja***ole
@.Nico. - To prawda, kiedyś była jakość wykonania no i porządne materiały, a nie jak teraz wszystko z tektury i plastyku.
Dobrze że to poczciwy merc a nie matiz!!
Tiry nie dość że przeładowane to pędzą 100 km/h a powinny 80 chyba że coś się zmieniło
@Art :) - No i widzisz od razu łapki w dół, prawdy klikaniem nie zmienicie - przeładowane i do tego przekraczają prędkości jakie ich obowiązują, zresztą ostatnio jechałem 100 km/h na siódemce a TIRek siedział mi na tyłku i do tego strzelał światełkami, bo za wolno jechałem.
pisz plastik bo plastyk sztucznie brzmi jak plastik
Calkiem mozliwe, ze byl to piekny egzemplarz. Ladne kółka.
@ "bo plastyk sztucznie brzmi "- Właśnie dlatego zostało tak napisane. .. .