UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Art :) - No i widzisz od razu łapki w dół, prawdy klikaniem nie zmienicie - przeładowane i do tego przekraczają prędkości jakie ich obowiązują, zresztą ostatnio jechałem 100 km/h na siódemce a TIRek siedział mi na tyłku i do tego strzelał światełkami, bo za wolno jechałem.


Anuluj