UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@myk - Badania mógł mieć robione z pół roku temu, opony się zużyły, co do tego ma "osoba"która robiła badania? Albo na badania przyjechał w nówkach, po badaniach sobie zmienił. .. Osoba odpowiedzialna za stan ogumienia to kierowca. .. .Dzizes ku** ja***ole

Tralala

Anuluj