Zderzenie ciężarówki z mercedesem na trasie S7

21
07.09.2020
Zderzenie ciężarówki z mercedesem na trasie S7
Dziś (7 września) po godz. 22 na trasie S7 na wysokości Janowa na pasie w kierunku Gdańska pojazd ciężarowy uderzył w osobowego mercedesa, którym podróżowało 5 osób. W ciężarówce wystrzeliła opona. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz więcej zdjęć.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, mercedes wyprzedzał ciężarówkę, w której wystrzeliła przednia lewa opona. Ciężarówka zjechała na lewy pas i zepchnęła osobówkę z piątką podróżujących w środku na barierki. Wszyscy uczestnicy mogą mówić o dużym szczęściu, gdyż nikomu nic się nie stało.

Na trasie S7 w kierunku Gdańska na wysokości Janowa ruch odbywał się jednym pasem.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co mercedes to mercedes.
Bez gwiazdy nie ma jazdy (2020.09.07)

info

27  
  5
Pechozol. ..
Pilots (2020.09.07)

info

7  
  1
To cud, ze nikomu nic się nie stało!
(2020.09.08)

info

23  
  0
dobra wiadomość że nikomu nic się nie stało.
(2020.09.08)

info

17  
  0
chinole, nalewki lub stare paździerze na ciężarówce
(2020.09.08)
Całkowicie jestem za!, zbadać jakość opon i kto robił badania techniczne dopuszczając do ruchu. Opiniodawco nie bądź anonimowy, złóż podpis bo nie wiem kogo popieram?
myk (2020.09.08)
Panie redaktorze mercedesem podróżowały 4osoby nie 5.Piąta osoba która tam była to świadek z auta dostawczego busa który jako jedyny się zatrzymał i zapytał o udzielenie pomocy. Reszta jakby nic się nie stało omijali.
Jacek G (2020.09.08)

info

5  
  0
Ciężarówki często jeżdżą przeładowane i to też ma wpływ na to, że strzelają opony, poza tym stany techniczne niektórych ciężarówek budzą zastrzeżenia, problem w tym, kto te ciężarówki powinien wyłączać z ruchu jak policja nie funkcjonuje tak jak powinna. Nie żebym się czepiał, co do pracy policji, ale naprawdę jest niedobrze, jeżeli chodzi o skuteczność działania. poza tym są mało widoczni na drogach.
(2020.09.08)

info

3  
  5
Gdyby to zdarzenie miało miejsce na dk22 to byśmy mieli informacje o trupach. .. .
Jarooper (2020.09.08)

info

5  
  1
Ta naczepa wygląda jakby już gdzieś na boku lądowała?
(2020.09.08)

info

0  
  3