Wybrany wątek opinii

chinole, nalewki lub stare paździerze na ciężarówce
(2020.09.08)
Całkowicie jestem za!, zbadać jakość opon i kto robił badania techniczne dopuszczając do ruchu. Opiniodawco nie bądź anonimowy, złóż podpis bo nie wiem kogo popieram?
myk (2020.09.08)
@myk - Badania mógł mieć robione z pół roku temu, opony się zużyły, co do tego ma "osoba"która robiła badania? Albo na badania przyjechał w nówkach, po badaniach sobie zmienił. .. Osoba odpowiedzialna za stan ogumienia to kierowca. .. .Dzizes ku** ja***ole
Tralala (2020.09.08)
Powrót do komentarzy