Wybrany wątek opinii
chinole, nalewki lub stare paździerze na ciężarówce
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
Całkowicie jestem za!, zbadać jakość opon i kto robił badania techniczne dopuszczając do ruchu. Opiniodawco nie bądź anonimowy, złóż podpis bo nie wiem kogo popieram?
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
@myk - Badania mógł mieć robione z pół roku temu, opony się zużyły, co do tego ma "osoba"która robiła badania? Albo na badania przyjechał w nówkach, po badaniach sobie zmienił. .. Osoba odpowiedzialna za stan ogumienia to kierowca. .. .Dzizes ku** ja***ole
Do moderacji
Odpowiedz
7
0