UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Art :) - No i widzisz od razu łapki w dół, prawdy klikaniem nie zmienicie - przeładowane i do tego przekraczają prędkości jakie ich obowiązują, zresztą ostatnio jechałem 100 km/h na siódemce a TIRek siedział mi na tyłku i do tego strzelał światełkami, bo za wolno jechałem.