A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy zaczniecie wycinać ledwie stojące ruiny zwane drzewami.
@Janko80 - Dlatego tak się dzieje bo w takim Elblągu tak na prawdę to nic się nie dzieje a tak syreny strażaków informują mieszkańców
żeby wiedzieli że jednak Elbląg to nie wiocha.
@Podatnik 2020 - Starych schorowanych ludzi też byś powycinał? Drzewo ma prawo żyć i uschnąć tak samo jak człowiek. Różnica polega na tym ze my usuwamy drzewa a my przez nie usuwani nie jesteśmy. A chyba większe szkody srodowisku czynimy niz takie drzewo