23
07.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy zaczniecie wycinać ledwie stojące ruiny zwane drzewami.
(2020.09.08)

info

2  
  1
@Janko80 - Dlatego tak się dzieje bo w takim Elblągu tak na prawdę to nic się nie dzieje a tak syreny strażaków informują mieszkańców żeby wiedzieli że jednak Elbląg to nie wiocha.
jala (2020.09.08)
@Podatnik 2020 - Starych schorowanych ludzi też byś powycinał? Drzewo ma prawo żyć i uschnąć tak samo jak człowiek. Różnica polega na tym ze my usuwamy drzewa a my przez nie usuwani nie jesteśmy. A chyba większe szkody srodowisku czynimy niz takie drzewo
Art :) (2020.09.08)