UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Janko80 - Dlatego tak się dzieje bo w takim Elblągu tak na prawdę to nic się nie dzieje a tak syreny strażaków informują mieszkańców żeby wiedzieli że jednak Elbląg to nie wiocha.
jala
@Janko80 - Dlatego tak się dzieje bo w takim Elblągu tak na prawdę to nic się nie dzieje a tak syreny strażaków informują mieszkańców żeby wiedzieli że jednak Elbląg to nie wiocha.
jala