UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Janko80 - Dlatego tak się dzieje bo w takim Elblągu tak na prawdę to nic się nie dzieje a tak syreny strażaków informują mieszkańców żeby wiedzieli że jednak Elbląg to nie wiocha.

jala

Anuluj