Wichura powaliła drzewo na nissana
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (7 września) za stacją benzynową przy ul. Dąbrowskiego podczas krótkiej wichury, rosnąca tam lipa złamała się i spadła na zaparkowany samochód. Strażacy usunęli konary drzewa z nissana. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.