Kobieta kierująca vw polo uderzyła w drzewo

44
05.09.2020
Kobieta kierująca vw polo uderzyła w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (5 września) po godz. 14 przed miejscowością Tropy Elbląskie kobieta kierująca volkswagenem uderzyła w drzewo. Poszkodowana została zabrana do szpitala na badania. Przez kilkadziesiąt minut droga w kierunku Markus była zablokowana. Zobacz zdjęcia.

Jak udało nam się ustalić 41-letnia kobieta kierująca volkswagenem na mokrej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. W wyniku zderzenia kobieta została uwięziona w aucie. Niezbędna była pomoc strażaków, którzy musieli wyciąć drzwi pojazdu, by pomóc poszkodowanej. Na szczęście 41-latka nie odniosła poważnych obrażeń, pogotowie zabrało ją do szpitala na badania.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co za kobieta
(2020.09.05)

info

5  
  9
Zad musi mieć ze stali, że jej się nic nie stało!
(2020.09.05)

info

15  
  7
Niech dziekuje Bogu ze przy takim uderzeniu nic sie jej nie stalo.
(2020.09.05)
niech dziekuje sobie ze zapieła pasy i miala auto z poduszka powietrzną
(2020.09.05)
Przy bocznym uderzeniu poduszka w kierownicy niewiele dała
(2020.09.05)
Do kościoła i krzyżem leżeć
Jezus (2020.09.05)
Na wsiach tak się jeździ, albo po drzewach albo po rowach melioracyjnych. Policja doskonale to wie i co? I nic nie robią, wciąż ta sama bajka. Na wsi słychać tylko piski opon i jazda na tzw. pełnym gazie. Niestety nie ma komu tego powstrzymać, zresztą jak zawsze !
surmek (2020.09.05)
Vieśvagen i wszytko jasne, opony pewnie tak samo stare jak ten złom
QbeeQ (2020.09.05)

info

12  
  26
kobieta na drodze = smierc. Taka prawda.
(2020.09.05)

info

9  
  40
Pewnie była małej postury, ktoś większy miałby problem.
(2020.09.05)