UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jakby dostosowała prędkość do warunków na drodze to nic by się nie stało ale niestety w takich przypadkach prędkość działania mózgu nie jest w stanie się szybko zaadoptować do nagle znikąd pojawiającego się deszczu i mokrej nawierzchni i SPIĘCIE w mózgu i BUM w drzewo. Schemat stary jak świat i dotyczy chłopów, bab i wszystkich powiązanych sytuacji. TO SIĘ NAZYWA BRAK WYOBRAŹNI choć może i nie do końca bo wtedy dzieci byłyby mistrzami kierownicy. Zdrowia życzę