UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodze tamtędy przed 7 do pracy i codziennie jest ta sama sytuacja. Po weekendzie jest dramat. Niestety młodzież nienauczona jest kultury i szacunku do ludzi ktorzy codziennie ten syf sprzataja.
Martyna84
Chodze tamtędy przed 7 do pracy i codziennie jest ta sama sytuacja. Po weekendzie jest dramat. Niestety młodzież nienauczona jest kultury i szacunku do ludzi ktorzy codziennie ten syf sprzataja.
Martyna84