UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodze tamtędy przed 7 do pracy i codziennie jest ta sama sytuacja. Po weekendzie jest dramat. Niestety młodzież nienauczona jest kultury i szacunku do ludzi ktorzy codziennie ten syf sprzataja.

Martyna84

Anuluj