UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"madka"to takie słowo stworzone i używane przez tych co nie biorą 500+. Wyraża pogardę dla matek zajmujących się dziećmi. .. przyszłymi płatnikami na nasze emerytury. Wyraża niechęć dla młodych ludzi, bo sami sa już starzy. Zazdrość o świadczenia, bo im nie przysługuje. Ot takie słowo, które raczej definiuje używające je osoby, niż adresatki określenia.

jajecznica z cukrem