UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"madka"to takie słowo stworzone i używane przez tych co nie biorą 500+. Wyraża pogardę dla matek zajmujących się dziećmi. .. przyszłymi płatnikami na nasze emerytury. Wyraża niechęć dla młodych ludzi, bo sami sa już starzy. Zazdrość o świadczenia, bo im nie przysługuje. Ot takie słowo, które raczej definiuje używające je osoby, niż adresatki określenia.
jajecznica z cukrem