UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie tylko tak wygląda w parkach ale też na osiedlach i placach zabaw gdzie obok są śmietnik to też rzucają na trawniki. A niech ktoś z dorosłych zwróci im uwagę to zaraz gadka że straszy się dzieci
To nie tylko tak wygląda w parkach ale też na osiedlach i placach zabaw gdzie obok są śmietnik to też rzucają na trawniki. A niech ktoś z dorosłych zwróci im uwagę to zaraz gadka że straszy się dzieci