UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym zdjęciu jest jeszcze czysto w porównaniu ze stanem tego miejsca latem, żal było patrzeć przechodząc, tak jest niestety w całym mieście, brak śmietników na przystankach skrzyżowaniach w parkach, straszny syf, polecam zerknąć na to co się dzieje idąc z grunwaldzkiej deptakiem przy rzeczce w stronę fabrycznej tam to jest dopiero chlew i wstyd dla miasta takie obrazki kilka kroków od dworca