UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Piekarz - Co Ty pieprzysz. To już w tym kraju nie wolno wykonać lewoskrętu. Nikt nikomu nie każe skręcić w lewo do miasta. Można pojechać w prawo i na rondzie zawrócić jak jest duże natężenie ruchu. Winny jest po prostu ten kierowca który nie zachował ostrożności w wymusił pierwszeństwo doprowadzając do wypadku a nie usytuowanie myjni.