A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
,, zawodowa solidarnośc, ,. .. .. takie pisowskie crzz. .. historia zatoczyła koło i jesteśmy tam gdzie byliśmy. .. .
p. Adamowicz, historia się śmieje, czy mówił pan o dniu obecnym, kiedy trzeba wesprzeć Solidarność w firmach miejskich, których bossowie lekceważą ZZ. Co pan zrobił, kiedyś już by stały taczki przed zakładem. Dzisiaj tylko podwójne etaciki i Białorusinów chcecie wspierać. Zajmijcie się związkową robotą, bo jej nie widać.
a gdzie jest nieporadna radna Kosecka? no niemożliwe, pewnie siedzi w Bogaczewie na daczy
Solidarność pomału się zwija. Jest to związek kilku baronów. Pracownik niestety się nie liczy. Przykre ale prawdziwe.
Świętujemy ale nic nie mówi się o postulatach Np. Postulat Nr 1 to „ Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, … „ Młodszym wyjaśnię. Za komuny działały związki zawodowe ze swoją Centralną Radą Związków Zawodowych /zwane CRZZ/ całkowicie podporządkowane partii i będącą przydupasem partii. Pracownicy chcieli mieć prawdziwego niezależnego od władz i partii obrońcę praw pracowniczych. Jak ta obrona praw pracownika wygląda po 40 latach. Jak oceniać działanie NSZZ Solidarność. W mojej ocenie te związki ewoluowały i stały się takim neo CRZZ. Przepisy o tworzeniu związków to zwykła konserwa wykluczająca powstawanie nowoczesnych związków i nowoczesne działanie. Miliony pracowników nie ma żadnej ochrony związków zawodowych. NSZZ Solidarność to tylko państwowe koncerny energetyczne górnictwo. Po co oni w ogóle istnieją? Komu są potrzebni. ?
ZZ Solidarność dawno przestał być już związkiem. W Elblągu widać na foto jaka to reprezentacja. A pracownicy są po to aby płacić składki.
dziwię się skąd związek ma tylu jeleni do płacenia składek, przecież obecnie to wywalanie kasy w błoto, to zrzutka dla nierobów, czy nie lepiej wpłacić kasę dla chorych dzieci?
Ci dwaj panowie czekają na odpowiedni czas aby nazwać się bohaterami tych czasów. Idą śladem braci K.
A czy pamiętają Wróblewaki, Dziewałdowski, Mańkut, Pudlik z bratem z milicji, co w tedy robili he he, My ich Pamiętamy. .. .
ZSMP, czy macie zanik pamięci działacze.