20
27.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
,, zawodowa solidarnośc, ,. .. .. takie pisowskie crzz. .. historia zatoczyła koło i jesteśmy tam gdzie byliśmy. .. .
klmn (2020.08.27)

info

11  
  10
p. Adamowicz, historia się śmieje, czy mówił pan o dniu obecnym, kiedy trzeba wesprzeć Solidarność w firmach miejskich, których bossowie lekceważą ZZ. Co pan zrobił, kiedyś już by stały taczki przed zakładem. Dzisiaj tylko podwójne etaciki i Białorusinów chcecie wspierać. Zajmijcie się związkową robotą, bo jej nie widać.
(2020.08.28)

info

14  
  4
a gdzie jest nieporadna radna Kosecka? no niemożliwe, pewnie siedzi w Bogaczewie na daczy
(2020.08.28)

info

13  
  7
Solidarność pomału się zwija. Jest to związek kilku baronów. Pracownik niestety się nie liczy. Przykre ale prawdziwe.
rozczarowany. (2020.08.28)

info

13  
  4
Świętujemy ale nic nie mówi się o postulatach Np. Postulat Nr 1 to „ Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, … „ Młodszym wyjaśnię. Za komuny działały związki zawodowe ze swoją Centralną Radą Związków Zawodowych /zwane CRZZ/ całkowicie podporządkowane partii i będącą przydupasem partii. Pracownicy chcieli mieć prawdziwego niezależnego od władz i partii obrońcę praw pracowniczych. Jak ta obrona praw pracownika wygląda po 40 latach. Jak oceniać działanie NSZZ Solidarność. W mojej ocenie te związki ewoluowały i stały się takim neo CRZZ. Przepisy o tworzeniu związków to zwykła konserwa wykluczająca powstawanie nowoczesnych związków i nowoczesne działanie. Miliony pracowników nie ma żadnej ochrony związków zawodowych. NSZZ Solidarność to tylko państwowe koncerny energetyczne górnictwo. Po co oni w ogóle istnieją? Komu są potrzebni. ?
(2020.08.28)

info

11  
  4
ZZ Solidarność dawno przestał być już związkiem. W Elblągu widać na foto jaka to reprezentacja. A pracownicy są po to aby płacić składki.
(2020.08.28)
dziwię się skąd związek ma tylu jeleni do płacenia składek, przecież obecnie to wywalanie kasy w błoto, to zrzutka dla nierobów, czy nie lepiej wpłacić kasę dla chorych dzieci?
(2020.08.28)
Ci dwaj panowie czekają na odpowiedni czas aby nazwać się bohaterami tych czasów. Idą śladem braci K.
Czytelnik 65 (2020.08.28)
A czy pamiętają Wróblewaki, Dziewałdowski, Mańkut, Pudlik z bratem z milicji, co w tedy robili he he, My ich Pamiętamy. .. .
(2020.08.28)

info

7  
  1
ZSMP, czy macie zanik pamięci działacze.
(2020.08.29)

info

1  
  0