UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
p. Adamowicz, historia się śmieje, czy mówił pan o dniu obecnym, kiedy trzeba wesprzeć Solidarność w firmach miejskich, których bossowie lekceważą ZZ. Co pan zrobił, kiedyś już by stały taczki przed zakładem. Dzisiaj tylko podwójne etaciki i Białorusinów chcecie wspierać. Zajmijcie się związkową robotą, bo jej nie widać.