UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dziwię się skąd związek ma tylu jeleni do płacenia składek, przecież obecnie to wywalanie kasy w błoto, to zrzutka dla nierobów, czy nie lepiej wpłacić kasę dla chorych dzieci?
dziwię się skąd związek ma tylu jeleni do płacenia składek, przecież obecnie to wywalanie kasy w błoto, to zrzutka dla nierobów, czy nie lepiej wpłacić kasę dla chorych dzieci?