UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ZZ Solidarność dawno przestał być już związkiem. W Elblągu widać na foto jaka to reprezentacja. A pracownicy są po to aby płacić składki.
ZZ Solidarność dawno przestał być już związkiem. W Elblągu widać na foto jaka to reprezentacja. A pracownicy są po to aby płacić składki.