Wybrany wątek opinii
ZZ Solidarność dawno przestał być już związkiem. W Elblągu widać na foto jaka to reprezentacja. A pracownicy są po to aby płacić składki.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
dziwię się skąd związek ma tylu jeleni do płacenia składek, przecież obecnie to wywalanie kasy w błoto, to zrzutka dla nierobów, czy nie lepiej wpłacić kasę dla chorych dzieci?
Do moderacji
Odpowiedz
11
3