Wybrany wątek opinii

ZZ Solidarność dawno przestał być już związkiem. W Elblągu widać na foto jaka to reprezentacja. A pracownicy są po to aby płacić składki.
(2020.08.28)
dziwię się skąd związek ma tylu jeleni do płacenia składek, przecież obecnie to wywalanie kasy w błoto, to zrzutka dla nierobów, czy nie lepiej wpłacić kasę dla chorych dzieci?
(2020.08.28)
Powrót do komentarzy