A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@mądry POLAK - No przecież zostanie obciążony kosztami. .. Zapłaci jego ubezpieczyciel
E39 to pancerne maszyny miło wspominam
jego ubezpieczyciel zapłaci a tobie, mi i innym podniosą składki też mi sprawiedliwość
A może go na badania tak jak starszych. Chociaż nie młodszy niech wali, starszych na badania
@Nielubiesamolotow - To prawda !!!! To wszystko ten warczący samolot jest winny. Miejmy nadzieję, że już niedługo nie będzie nam zakłócał spokój, najlepiej od dzisiaj i nigdy już więcej Prezydent nie zezwoli na coś takiego !!!
Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni - gosciu byl przebojowy, to sie przebil.
Napęd na tył + BMW +. .. .. = dzwon
@Gosc7373 - "Fiat 126p Crash TEST oficial"na youtubie przy 40 trup na miejscu a tu bmw ratuje zycie
@mÄ…dry POLAK - Debo
Nic nie trzeba kleić. Mietek wyklepie i będzie dalej śmigać