Kierowca bmw przebił się przez barierki na węźle Wschód

51
26.08.2020
Kierowca bmw przebił się przez barierki na węźle Wschód
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (26 sierpnia) około godz. 11.20 na węźle Wschód 42-letni mężczyzna wypadł z trasy i przebił się bmw przez barierki. Na szczęście nikomu nic się nie stało, całe zdarzenie zakończyło się mandatem karnym. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów 42-letni mężczyzna kierujący bmw zjeżdżając z trasy S7 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki, przez które się przebił. Kierujący był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń. Całe zdarzenie zakończyło się mandatem karnym.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tam na łuku jest ograniczenie do 40 :D :D, ale pewnie za duzo gazu dał na wyjściu i tył zarzuciło, mistrz kierownicy, kubica z elblaga XDDDD
(2020.08.26)
Marny kierowca, żeby na wolnym ślimaku taki numer odstawić. Tylnego napędu się zachciało.
(2020.08.26)

info

31  
  2
Z taką bluzą EA7 +10 pkt do stylu. Styl prowadzenia i opanowania auta jednak dramat.
(2020.08.26)

info

27  
  6
obciążyć dziada za całą akcję i naprawień zniszczeń
mądry POLAK (2020.08.26)
Zakrywacie twarz sprawcy wypadku a kierowcę lawety nie obowiązuje już prywatność ?
(2020.08.26)

info

32  
  0
Deszcz rozpuścił wyobraźnię. ..
(2020.08.26)

info

17  
  3
Ładnie chodziła bokiem ? Zapewne rejestracja NEB
(2020.08.26)
Bardzo dobra robota chłopie! Majster będzie miał co robić. Co fachowiec na taśmę sklei żadna siła nie rozklei.
(2020.08.26)
To wszystko przez ten przeklęty samolot co od rana lata.
Nielubiesamolotow (2020.08.26)
Opony Łyse pewnie jak i głowa więc nieszczęście jest
QbeeQ (2020.08.26)

info

21  
  4