Wybrany wątek opinii

Bardzo dobra robota chłopie! Majster będzie miał co robić. Co fachowiec na taśmę sklei żadna siła nie rozklei.
(2020.08.26)
Nic nie trzeba kleić. Mietek wyklepie i będzie dalej śmigać
(2020.08.26)
Powrót do komentarzy