Wybrany wątek opinii
Bardzo dobra robota chłopie! Majster będzie miał co robić. Co fachowiec na taśmę sklei żadna siła nie rozklei.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
Nic nie trzeba kleić. Mietek wyklepie i będzie dalej śmigać
Do moderacji
Odpowiedz
2
0