51
26.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i ktos powie ze bmw jezdza zdrowi pszychicznie ludzie??? Watpie
(2020.08.26)

info

5  
  1
Obejżałem zdjencia i moim zdaniem przyczyną był brak oczu u kierowcy, nie ma też ust, nosa i uszu, bardzo dziwny osobnik
biedres (2020.08.26)

info

9  
  1
BMW wszystko jasne szkoda czytać
(2020.08.26)

info

6  
  2
nic mu się nie stało jaka szkoda czyli nic się nie nauczy
(2020.08.26)

info

5  
  1
mi kiedys udalo sie wejsc na slimaku driftem, padalo i nie zwolnilem, dalem troche gazu i jakos sie udalo, ale serce mi walilo jak mlot
(2020.08.26)

info

2  
  3
to taka bluza robi tak wielkie wrażenie na czytelniku. .. .??
GrigirijA. (2020.08.26)

info

4  
  1
To było wyzwanie musiał przebić te barierki, no i to zrobił. Następnym wyzwaniem będzie przebijanie ceglanego muru. Brawo bracie jesteśmy z ciebie wszyscy dumni
Fan Club BMW Poland (2020.08.26)

info

3  
  0
Nie obchodzą mnie opinie Innych, temat jest prosty - po prostu trzeba :"dopierolić", bo tak nikogo się nie wychowa.
myk (2020.08.26)

info

1  
  0
Widziałem to, bo akurat jechałem samochodem z Pasłęka. Ja się nie mogę przestać śmiać
Musiało zarzucić tył, skoro trafił barierkę po wewnętrznej. Albo zbyt ciężka noga i wyłączona/zepsuta kontrola trakcji, albo nieudany drift.
Åšledczy_Ziobro_vel_Zero (2020.08.26)

info

0  
  0