A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i ktos powie ze bmw jezdza zdrowi pszychicznie ludzie??? Watpie
Obejżałem zdjencia i moim zdaniem przyczyną był brak oczu u kierowcy, nie ma też ust, nosa i uszu, bardzo dziwny osobnik
BMW wszystko jasne szkoda czytać
nic mu się nie stało jaka szkoda czyli nic się nie nauczy
mi kiedys udalo sie wejsc na slimaku driftem, padalo i nie zwolnilem, dalem troche gazu i jakos sie udalo, ale serce mi walilo jak mlot
to taka bluza robi tak wielkie wrażenie na czytelniku. .. .??
To było wyzwanie musiał przebić te barierki, no i to zrobił. Następnym wyzwaniem będzie przebijanie ceglanego muru. Brawo bracie jesteśmy z ciebie wszyscy dumni
Nie obchodzą mnie opinie Innych, temat jest prosty - po prostu trzeba :"dopierolić", bo tak nikogo się nie wychowa.
Widziałem to, bo akurat jechałem samochodem z Pasłęka. Ja się nie mogę przestać śmiać
Musiało zarzucić tył, skoro trafił barierkę po wewnętrznej. Albo zbyt ciężka noga i wyłączona/zepsuta kontrola trakcji, albo nieudany drift.