Wybrany wątek opinii

Widziałem to, bo akurat jechałem samochodem z Pasłęka. Ja się nie mogę przestać śmiać
(2020.08.26)
Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni - gosciu byl przebojowy, to sie przebil.
(2020.08.26)
Powrót do komentarzy