Wybrany wątek opinii
Widziałem to, bo akurat jechałem samochodem z Pasłęka. Ja się nie mogę przestać śmiać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni - gosciu byl przebojowy, to sie przebil.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0