A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przerzucił BMW na benzyne, nie opanował 🤪
Te mieszczuhy to wogle nie potrafiom jezdzic
Samochód osobowy przebił barierki ? Kto jest projektantem i wykonawcą barierek ? Interesuje mnie ten temat bo będzie to do zbadania.
Jak sama nazwa mówi barierki energochłonne one nie mają zatrzymywać Tirów czy czołgów.
Kolejny wieśniak w swoim trupie pokazał na co go stać !!!! Wieśniaki na traktory C-360 i do łorki na pola !!!!!
bardzo dobrze ze sie rozbil, jednego zlomu mniej. Kto normalny jezdzi takim starym trupem? tylko patogia i nieudacznicy
Wieśniak, wieśniakiem. Trup, trupem ale jak samochód osobowy może tak zdemolować barierki ochronne. Chyba że te prawie 2 tony zostało wprowadzone w łuk z duża prędkością przy kompletnym braku umiejętności i wiedzy na temat kinematyki ruchu kątowego.
tak siÄ™ bawi tak siÄ™ bawi w BMW
"Bariera energochłonna, Bariery przeciwwypadkowe są zwykle tak zaprojektowane, że samochód po uderzeniu w nie "wraca"z powrotem na drogę. Osiągane jest to zwykle dzięki podporom, które są w stanie zatrzymać zderzenie; jednakże w niektórych przypadkach bariery takie po uderzeniu w nie na skutek wadliwej konstrukcji przechylają się i załamują, nie spełniając tym samym swojej roli. "wiki, a barierki to masz na chodniku takie z rurek
A dlaczego my mamy płacić za zniszczoną barierkę przez kiepskiego kierowcę?????