Wybrany wątek opinii
W polsce legalne jest zeby poslowie i reszta sami sobie przyznawali podwyzki. Kazdy na swoim terenie powinien miec wolna reke.
Do moderacji
Odpowiedz
28
0
Czy to z tego powodu darek się powiesił.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0