UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś płaci składki zdrowotne to nawet jak jest alkoholikiem czy narkomanem ma prawo do leczenie, w innym wypadku powinni mu zwrócić co zapłacił.


Anuluj