UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś płaci składki zdrowotne to nawet jak jest alkoholikiem czy narkomanem ma prawo do leczenie, w innym wypadku powinni mu zwrócić co zapłacił.
Jak ktoś płaci składki zdrowotne to nawet jak jest alkoholikiem czy narkomanem ma prawo do leczenie, w innym wypadku powinni mu zwrócić co zapłacił.