32
22.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ledwo co oddali S7 do uzytku, a za 10 lat GDDKiA bedzie pewnie musiala robic kolejny pas ze wzgledu na natezenie ruchu i rozwala znow te droge pod remont, zeby kolejne zaprzyjaznione firemki sobie zarobily. Przeciez juz teraz na siodemce mamy czesto takie natezenie ruchu jak na obowdnicy trojmiasta i to bylo do przewidzenia w momencie przygotowywania budowy tej drogi, ale oczywiscie urzedasy wiedzieli lepiej co dla nas dobre i "bezpieczne".
SjestawPArkuModrzewie (2020.08.23)

info

1  
  0
@Godność człowieka to bezpie - Wg mni i 10 pasow za malo bedzie dla polskich kierowców. Zawsze znajdzie się taki ktoremu będzie sie spieszyć
Gość 12 (2020.08.24)