UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ledwo co oddali S7 do uzytku, a za 10 lat GDDKiA bedzie pewnie musiala robic kolejny pas ze wzgledu na natezenie ruchu i rozwala znow te droge pod remont, zeby kolejne zaprzyjaznione firemki sobie zarobily. Przeciez juz teraz na siodemce mamy czesto takie natezenie ruchu jak na obowdnicy trojmiasta i to bylo do przewidzenia w momencie przygotowywania budowy tej drogi, ale oczywiscie urzedasy wiedzieli lepiej co dla nas dobre i "bezpieczne".

SjestawPArkuModrzewie

Anuluj