UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Godność człowieka to bezpie - Wg mni i 10 pasow za malo bedzie dla polskich kierowców. Zawsze znajdzie się taki ktoremu będzie sie spieszyć

Gość 12

Anuluj