UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Godność człowieka to bezpie - Wg mni i 10 pasow za malo bedzie dla polskich kierowców. Zawsze znajdzie się taki ktoremu będzie sie spieszyć
Gość 12
@Godność człowieka to bezpie - Wg mni i 10 pasow za malo bedzie dla polskich kierowców. Zawsze znajdzie się taki ktoremu będzie sie spieszyć
Gość 12