A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Godność człowieka to bezpie - A jak na drodze expresowej by zasną i przed barierkami by zdjął golfa z trójką dzieci to co byś napisał? Kto wtedy był by mordercą?
Szkoda że nic się stało, w Teleexpressie by pokazano.
@Godność człowieka to bezpie - Lanart bud
@Joanna.jj - Ty za. .. ana szm. .o to dzięki tynm jak napisałaś "staruchom"dziś nie musisz stać w kolejce po pomarańcze. Gdyby nie walka i opór tych "staruchów"miała byś dziś w Polsce drugą Białoruś suko.
A ten zabytek z tablicą informacyjną to Ukraińcy remontują.
Ta żółta na ogrodzeniu.
Wieś ma się dobrze, wypadek za wypadkiem, a gdzie nasza wspaniała Policja?????
Tam sa wypadki bo kierowcy za szybko jeżdzą i wyprzedzaja pod górke bo im sie spieszy a czesto tam jeżdżę
Jeszcze dodam że nie przestrzegają ograniczenia w terenie zabudowanym w Nowym dworze tak jak w Jegłowniku
Jak to mówią miałeś h, złoty róg ostal ci się złom.