UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ledwo co oddali S7 do uzytku, a za 10 lat GDDKiA bedzie pewnie musiala robic kolejny pas ze wzgledu na natezenie ruchu i rozwala znow te droge pod remont, zeby kolejne zaprzyjaznione firemki sobie zarobily. Przeciez juz teraz na siodemce mamy czesto takie natezenie ruchu jak na obowdnicy trojmiasta i to bylo do przewidzenia w momencie przygotowywania budowy tej drogi, ale oczywiscie urzedasy wiedzieli lepiej co dla nas dobre i "bezpieczne".
SjestawPArkuModrzewie