UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uwielbiam nasz Aeroklub, mam działkę za płotem. Brakuje mi dni lotnictwa jak za PRL, a samoloty słychać nad całym miastem. Lotnisko było jest i niech się rozwija dalej. A marudy niech idą na wieś. .. .choć im rolnictwo także przeszkadza. .. .


Anuluj