UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O której do chu. a ta impeza ? Ludzie chętnie by zobaczyli, przywitali oklaskami ale redaktorzynie nie przyszło do łba żeby napisać o której będą te zawody.


Anuluj