UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
-"Policjant z Elbląga - nie dosyć, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. "- To prawda, elbląski policjant (nie każdy ), ale właśnie tak wygląda. W wojsku czy też w Policji funkcjonariusze powinni wyglądać nienagannie i schludnie a nie zarośnięta tak jak gość napisał jak Rumcajs z lasu !