UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Tak być dalej nie może, policjant musi chronić ale sam musi być też chroniony. "- Policjant musi chronić ! I tu się zgadzamy, chronić, ale nie bezpodstawnie napadać na normalnego i uczciwego obywatela, tak często niestety bywa - sam byłem ofiarą takiej bezpodstawnej interwencji z głupim i agresywnym policjantem.