UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

-"Policjant z Elbląga - nie dosyć, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. "- To prawda, elbląski policjant (nie każdy ), ale właśnie tak wygląda. W wojsku czy też w Policji funkcjonariusze powinni wyglądać nienagannie i schludnie a nie zarośnięta tak jak gość napisał jak Rumcajs z lasu !