UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu obecnie mamy do czynienia z modą wśród posiadaczy starych Golfów i BMW na "ostre układy wydechowe". To już jest plaga, zwłaszcza jak taki przeciągnie na max swojego Golfa na 12go Lutego o północy razem ze swoimi kolesiami na starych Suzuki czy Kawasaki. To jak bombardowanie. Czy ktoś bada w tym mieście natężenie hałasu ?