UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu obecnie mamy do czynienia z modą wśród posiadaczy starych Golfów i BMW na "ostre układy wydechowe". To już jest plaga, zwłaszcza jak taki przeciągnie na max swojego Golfa na 12go Lutego o północy razem ze swoimi kolesiami na starych Suzuki czy Kawasaki. To jak bombardowanie. Czy ktoś bada w tym mieście natężenie hałasu ?


Anuluj