A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
które?
W Elblągu chyba nikt poważnie nie potraktował funkcjonowania sygnalizacji świetlnej pod kątem bezpieczeństwa jej użytkowników
BRAK ZIELONEJ FALI co wprowadza kompletny chaos w organizacji ruchu w centrum miasta zwłaszcza w godzinach szczytu. Do tego niezliczona ilość przejść dla pieszych i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną na krótkich odcinkach. Przykład ? ul. Grunwaldzka na odcinku Mickiewicza Grottgera. Czas na przemyślenia dla władz tego miasta bo Elbląg staje się miastem zakorkowanym i wobec stałego wzrostu ilości rejestrowanych pojazdów perspektywa nie wygląda optymistycznie.
jezeli nie widac jakie swieci sie swiatlo to nie mozna wjechac na skrzyzowanie - proste. Przez przejazd kolejowy tez przejezdzasz jak nie jestes pewny ze mozna przejechac?
@Obserwator incognito - za jakis czas to beda cenzurowac wzor na oponach zeby czasem sie nie dowiedziec skad te samochody przyjechaly
Właśnie, dlaczego ukrywają sprawców, ich twarze, numery rejestracyjne samochodów?