75
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
które?
(2020.08.20)
W Elblągu chyba nikt poważnie nie potraktował funkcjonowania sygnalizacji świetlnej pod kątem bezpieczeństwa jej użytkowników BRAK ZIELONEJ FALI co wprowadza kompletny chaos w organizacji ruchu w centrum miasta zwłaszcza w godzinach szczytu. Do tego niezliczona ilość przejść dla pieszych i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną na krótkich odcinkach. Przykład ? ul. Grunwaldzka na odcinku Mickiewicza Grottgera. Czas na przemyślenia dla władz tego miasta bo Elbląg staje się miastem zakorkowanym i wobec stałego wzrostu ilości rejestrowanych pojazdów perspektywa nie wygląda optymistycznie.
(2020.08.20)

info

0  
  0
jezeli nie widac jakie swieci sie swiatlo to nie mozna wjechac na skrzyzowanie - proste. Przez przejazd kolejowy tez przejezdzasz jak nie jestes pewny ze mozna przejechac?
(2020.08.20)
@Obserwator incognito - za jakis czas to beda cenzurowac wzor na oponach zeby czasem sie nie dowiedziec skad te samochody przyjechaly
portel na miare czasow (2020.08.20)
Właśnie, dlaczego ukrywają sprawców, ich twarze, numery rejestracyjne samochodów?
(2020.08.20)

info

0  
  0