UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.


Anuluj