UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.
A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.